Чоловік вирішив познайомитися з жінкою на відпочинку, але такого він точно не очікував…

Чоловік вирішив познайомитися з жінкою на відпочинку, але такого він точно не очікував…

Ця струнка і красива дама захоплює Мережу. До стрункого інструктора йоги завжди була велика черга, всі мріяли мати таку гарну фігуру, але багато хто з учнів навіть не здогадувалися, що їх учителю вже за … 70!

Нінель Блохіна, яку язик не повернеться назвати пенсіонеркою, живе в Гродно. Дамі вже 73, але виглядає вона на кілька десятків років молодше!

Витончена й струнка Блохіна балерина в минулому. Неймовірно, але рік народження цієї стрункої дами аж 1946. Навколишні сильно дивуються, коли вона говорить, що пам’ятає післявоєнні часи.

Її незвичайне ім’я — це пам’ять про радянське минуле, це «перевертень» від прізвища Леніна.

Зі спини Нінель часто приймають за дівчину. Елегантна і гнучка з ідеальною поставою і розкішною косою до пояса — вона захоплює перехожих. Нінель має веселий і безпосередній характер, вона готова дізнаватися нове і змінювати своє життя.

У 50 років Нінель зрозуміла, що заняття балетом не можуть їй повернути колишню гнучкість і молодість. Жінка не опустила руки, а почала вивчати всю доступну інформацію з приводу відновлення тіла.

Так вона прийшла до йоги. Індійська система тілесних практик захопила Нінель. Перший раз вона спробувала її в Таїланді.

Сьогодні Нінель практикує йогу сама і навчає їй інших. Вона веде групові заняття і у неї черга з учнів!

Але Нінель не з тих, хто стоїть на місці. Пару років тому вона відкрила для себе роликові ковзани, а в 63 роки сіла на велосипед. Рух — це життя! Також Нінель Блохіна обожнює подорожувати.

Коли вона вибирає країну, яку хоче відвідати, то старанно економить на всьому і їде виконувати свою мрію. Вона відмінно навчилася орієнтуватися в підборі квитків, турів і шукати доступне житло.

  

Нінель досі навчає дітей класичних танців, демонструючи їм на власному прикладі, як корисні такі заняття для здоров’я.

Нінель проводить заняття через день, чергуючи їх з викладанням йоги.

Щоранку балерина приймає контрастний душ, а щовечора перед сном виходить на прогулянку незалежно від того, яка на дворі погода.

Зараз невгамовна панночка вивчає комп’ютер і ми впевнені, вона все освоїть.

Нінель стежить за своїм харчуванням, вона жорстко рахує калорії і стежить, щоб раціон був збалансований.

М’яса балерина їсть мало, в її раціоні багато бобових і риби. Практично всі страви вона готує на пару або тушкує. Також Нінель їсть багато овочів і фруктів.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!