Чоловік розлучився з вaгітнoю кохaнкою. А через 9 місяців отримав дивну листівку, зміст якої призвів до непритомності…

Чоловік розлучився з вaгітнoю кохaнкою. А через 9 місяців отримав дивну листівку, зміст якої призвів до непритомності…

Життя така штука, що передбачити те, що буде в наступну мить, не може ніхто. Як говоритися, якби знав, де впадеш, то підстелив би соломки. Хочемо розповісти вам одну дивовижну історію, про чоловіка, який вирішив розважитися з молодою коханкою, яка в підсумку повідомила йому, що чекає від нього дитину.

Після таких слів велика частина чоловіків відразу біжать без оглядки, що і сталося з героєм нашої розповіді. Але ось він не хотів заподіювати біль жінці, не просив її позбутися маляти, тільки попросив виїхати, а він буде їй допомагати. Через деякий час він отримав дивну листівку, зміст якої призвів до непритомності. Хочете дізнатися, що було в ній, тоді читайте.

Життя непередбачуване! Так, звичайно, ми можемо щось планувати, і нерідко нам вдається досягти результату. Але більшість людей знають, що передбачити всі повороти долі неможливо. А якщо мова йде про любовні стосунки, то тут і зовсім нас чекає калейдоскоп несподіванок.

Протягом декількох років у одного одруженого чоловіка був роман з італійкою. Одного разу вона зізналася, що вaгiтна.

Він не бажав псувати собі репутацію і руйнувати давній шлюб. Тому запитав, чи може вона повернутися в Італію, щоб таємно наpoдити дитину в обмін на велику суму грошей. Він також сказав, що буде переводити гроші, поки дитині не виповниться 18 років.

Жінка погодилася. А потім запитала його, як він дізнається, що дитина наpoдилася.

Щоб позбавити себе від можливого розголосу, він попросив її просто надіслати листівку та написати на ній «Спагеті», коли наpoдиться малюк. Через деякий час вони попрощалися, і вона поїхала в Італію.

І ось минуло майже 9 місяців…

Якось раз увечері чоловік прийшов додому, де його зустріла здивована дружина.

– Любий, – сказала вона, – ми сьогодні отримали якусь дивну листівку.

– Це цікаво. Дай-но глянути, – сказав він.

Дружина принесла листівку. Вона спостерігала за ним. А він, прочитавши кілька рядків, спочатку побілів, а потім втратив свідомість. Дружина кинулася допомагати йому. Дивна листівка лежала на підлозі.

Там було написано: «Спагеті, спагетті, спагетті, спагетті, спагетті. Три з фрикадельками, два – без. Прошу надіслати побільше соусу».

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!