Чоловік подивився на новонароджених немовлят і майже почав сумніватися у вірності своєї дружини, адже вони виглядають, наче кава та молоко

Чоловік подивився на новонароджених немовлят і майже почав сумніватися у вірності своєї дружини, адже вони виглядають, наче кава та молоко

Генетична особливість зробила близнюків пари унікальними

Чоловік побачив своїх новонароджених близнюків і подумав, що дружина щось від нього приховує. Не дивно, адже діти абсолютно не схожі одне на одного. Але подавати на розлучення ще зарано — цю ситуацію можна пояснити, інформує Ukr.Media.

«Схожі як дві краплі води» — саме ця думка нерідко спадає людям на думку, коли вони бачать ідентичних близнюків. Однак мати з Великобританії Кейлі Окоті навряд чи погодиться з цією думкою, і у жінки є два вагомих аргументи — її малюки.

Кейлі здивувалася, коли вперше побачила двох своїх новонароджених малюків — сина і доньку. Близнюки виявилися повною протилежністю одне одного. Дійсно, світлошкірий з прямим волоссям Джазія абсолютно не схожий на темношкіру кучеряву сестричку Найлу.

У чому ж причина? Відповідь була на поверхні: винна не невірність дружини чоловікові, а дива генетики.

«Їх батько темношкірий, а я змішаної раси — у мене мати англійка, а батько нігерієць. Я навіть подумати не могла, що у малюків буде різний відтінок шкіри», — зізналася Кейлі.

За словами батьків, вони помітили різницю у зовнішньому вигляді дітей, лише коли разом повернулися з лікарні додому. Мама й тато настільки раділи народженню сина і доньки, що навіть не встигли їх гарно розглянути.

«Після пологів ми були вражені, побачивши, наскільки малюки відрізняються зовні. Ми з Джорданом поглянули одне на одного з фразою: «Секундочку»», — згадує Кейлі.

Проте попри цілковиту несхожість малюків, яких знайомі пари назвали «крейдою» і «сиром», у них є і спільні риси. За словами Кейлі, у близнюків очі шоколадного кольору і схожа форма обличчя.

«Дуже цікаво поспостерігати, чи стануть вони у майбутньому більше схожими одне на одного або навпаки. Малюкам зараз лише по чотири місяці, але у них навіть характер відрізняється — це неймовірно», — поділилася мама.

Випадок Кейлі дійсно унікальний, адже навіть серед партнерів змішаних рас шанс обзавестися такими дітьми — один до мільйона.

Зараз малюки живуть вдома з матір’ю і проводять час зі своїми старшими братами та сестрами — у жінки є ще четверо дітей різного віку від попереднього шлюбу.

Джерело:www.globalpress.co.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!