Чоловік бігав по парку, поки не наткнувся на цікаве яблуко — тепер його життя перевернеться з ніг на голову

Чоловік бігав по парку, поки не наткнувся на цікаве яблуко — тепер його життя перевернеться з ніг на голову

Англієць точно не очікував такого повороту подій.

Житель Англії Арчі Томас виявив яблуко. Але не варто сміятися завчасно, адже скоро ця знахідка прославить ім’я чоловіка на весь світ, інформує Ukr.Media.

Арчі Томас, завзятий любитель пробігтися, вийшов трохи «роздрухатися» в місцевий парк. На шляху чоловікові попалося яблуко, що впало, а потім він побачив ще кілька таких самих. Томасу фрукти здалися досить дивними, з цієї причини бігун підібрав пару штук і приніс до себе додому.

Інтерес Томаса до незвичайних яблук можна пояснити і місцем його роботи — у благодійній організації з захисту диких рослин і грибів.

«Хоча я і не експерт із фруктів, але це яблуко здалося мені незвичайним, воно зовсім не таке, як ті, які я бачив раніше», — розповів Томас.

Цікавість наштовхнула чоловіка на думку звернутися до фахівців, щоб ті допомогли ідентифікувати сорт знайденого плоду. Томас був дуже задоволений своєю знахідкою, але навіть не здогадувався, що яблуко, яке він покаже експертам, виявиться дійсно унікальним і, більше того, єдиним у своєму роді.

Приємну новину оголосив бігуну член Королівського товариства садівників Джим Арбері, який пояснив, що фрукт виявився абсолютно новим сортом. Крім того Томасу дали зрозуміти, що він може сам стати розвідником цих яблук і навіть назвати вид на свою честь.

За словами Арбері, сорт цих яблук унікальний і тим, що плоди можна не лише просто їсти, але і використовувати для приготування сидру.

Відкриття Томаса оцінили його колеги і знайомі, які, напевно, і самі були б не проти з’їсти пару кілограмів таких смачних яблук. Арчі тепер приєднався до списку людей, яким вдалося виявити щось по-справжньому нове.

«Я обожнюю яблука, а знахідка Арчі просто приголомшлива», — зізнався колега чоловіка, ботанік Тревор Дайнс.

Зараз Арчі Томас ретельно намагається вибрати відповідну назву відкритого ним сорту, адже вважає, що це дуже відповідальне завдання. Серед варіантів звучало не лише ім’я самого чоловіка-першовідкривача, а й ім’я улюбленого футболіста його семирічного сина — Роналду. Правда, все-таки тут він вимовив переконливе «я пас».

Джерело:infospace.site

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!