“Було страшно, але я не хотів, щоб моя сестра nомерла”: Семирічний хлопчик врятував у пожежі дворічну сестричку (фото)

“Було страшно, але я не хотів, щоб моя сестра nомерла”: Семирічний хлопчик врятував у пожежі дворічну сестричку (фото)

Хлопчик зміг забратися через вікно в кімнату сестри і дістати її з ліжечка.

В американському місті Нью Таузелл в штаті Теннессі семирічний хлопчик врятував свою маленьку сестру з палаючого будинку. Про це пише видання CNN, передають Патріоти України.

Увечері 8 грудня сім’я Девідсонів поклала спати своїх трьох дітей. Потім батьки самі вирушили відпочивати о 20:30. Через кілька годин мати сімейства прокинулася від запаху диму. За кілька хвилин весь будинок охопило полум’ям.

Пара схопила двох своїх прийомних синів – дворічного Елайджу і семирічного Елі, після чого вибігла на вулицю. Малятко Ерін, якій ще не виповнилося двох років, виявилася в пастці вогню в своїй кімнаті. «Дим і вогонь були настільки густими, що я ніяк не міг дістатися до неї. Ми вийшли на вулицю, щоб підібратися до неї через вікно, але мені не було на що стати, щоб дотягнутися до нього», – згадує батько дівчинки.

На допомогу прийшов семирічний Елі. Батько підсадив його так, щоб хлопчик зміг забратися через вікно в кімнату сестри і дістати її з ліжечка.

На щастя, хлопчикові вдалося врятувати сестричку і обидві дитини благополучно вибралися з дому. Якраз в цей момент на місце прибули пожежники. «Я думав, що не зможу цього зробити, але потім сказав: «Я схопив її, тато». Мені було страшно, але я не хотів, щоб моя сестра померла», – зізнався Елі.

В результаті пожежі будинок родини Девідсонів згорів повністю, як і три їх автомобіля.

Ситуацію посилює і те, що через пандемію батьки дітей втратили роботу. Для допомоги цій сім’ї був створений благодійний фонд. Небайдужі люди зібрали для них 360 тис. дол.

Примітно, що чоловік і жінка Девідсони в минулому були пожежниками. Вони виростили 34 дітей, в тому числі Елі, а близько року тому усиновили Елайджу і Ерін.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!