Будівельники побіліли від побаченого… Прямо у церкві під підлогою. Моторошна знахідка сkолихнула Україну

Будівельники побіліли від побаченого… Прямо у церкві під підлогою. Моторошна знахідка сkолихнула Україну

Під підлогою Покровської церкви села Білокопитове Глухівського району Сумської області виявили черепи жінок і дітей. Колись під храмом розташовувався склеп.

“Цей місяць став місяцем відкриттів. Почалося з того, що в білокопитівській церкві грибок знову з’їв підлогу і довелося все знімати. Ось так випадково і були виявлені дивовижні речі. Старожили розповідали, що під храмом був склеп, в якому ховали знатних людей.

Коли прийшли більшовики, склеп розбили, гробниці пограбували, а останки повикидали в сусідній яр, де місцеві жителі ночами їх збирали і закопували на місцевому старому цвинтарі. Після розграбування склеп засипали сміттям, землею, мабуть, з нею туди й потрапили кістки”, – розповіла у Facebook Оксана Поліщук, повідомляє Глухів.Інфо.

Усього вдалося виявити 8 жіночих та дитячих черепів, безліч кісток та розтрощену гробницю, а на глибині 2 м. знайшли обгортку від цукерки. За часів революції у церкві був бар і магазин. Також колись під нею існував підземний хід, що виводив за село, однак знайти його нині не вдалося.

Джерело:ohlyad-dnya.pro
Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!