Олександр Пікалов із “Кварталу 95” вступив до Нацгвардії: актор розповів як проходить його день

Олександр Пікалов із “Кварталу 95” вступив до Нацгвардії: актор розповів як проходить його день

Один із ключових акторів студії “Квартал 95” та художній керівник “Жіночого кварталу” Олександр Пікалов склав присягу та вступив до Національної гвардії. Під час війни він хоче бути максимально корисним.

У інтерв’ю kp.ua Пікалов розповів, як починається та завершується його день. Він наголошує, що за себе ще не було страшно: лише за тих, хто опинився у найгарячіших точках.

Актор зазначає, що кожен його день – неймовірний. Вранці він прокидається, чекає на команду, сідає у волонтерський бус та їде туди, де чекають і звичайні люди, і військові: з ліками, їжею, бензином.

Наразі я вже склав присягу та вступив до Національної гвардії України“, – розповів Пікалов.

Завершується його день переглядом новин, часто окутує сум та біль за людей, яких вже не повернути.

Приходиш додому, інколи з передової, трохи втомився, вмикаєш телевізор і бачиш жахливі речі. І підступають сльози безпорадності. Страшно та страшенно боляче“, – поділився він.

За словами Пікалова, за себе йому ще не було страшно. Лише за тих людей, які залишилися в Харкові, Маріуполі, Херсоні.

Актор “Кварталу 95” наголошує, що під час війни варто не боятися своїх емоцій та не замикатися в собі. На його думку, потрібно намагатися бути корисним, адже “сховавшись десь равликом, ти не перечекаєш“. Потрібно діяти, як мурахи, бо кожен потроху вносить свою частину в спільну перемогу.

Займіться добрими справами. Будь-якими. Стільки тварин люди залишили. У мене, наприклад, вже є зграя голубів, яка прибилася на балконі. Котів та собак на вулиці підкормлюють, а голуби залишились без їжі, оскільки багато хто виїхав“, – розповів Пікалов.

obozrevatel.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!