АТО було розминкою! Я не нагнітаю. Але реалії, друзі, зовсім не такі, як вам їх намалювали. Чекаєте швидкого закінчення війни? Забудьте, – військовий

АТО було розминкою! Я не нагнітаю. Але реалії, друзі, зовсім не такі, як вам їх намалювали. Чекаєте швидкого закінчення війни? Забудьте, – військовий

Публікуємо допис воїна Ореста Каракевича: “Як? Важче. Набагато важче, ніж в 14-15. АТО було розминкою. Зараз – зовсім інший рівень. І на порядок важче, аніж навіть битва за Київ. Там хоч ПВО працювало на 100% можливого.

Битва за Харків, за Маріуполь, за Донбас зараз – поза межею можливого. Але і тут ЗСУ показує фантастику і неймовірний рівень.

Біда в іншому. Для багатьох стала не війна, а войнушка. А ще для багатьох її взагалі нема. Коли повертаєшся з бойового виходу і бачиш, як здорові кабани в будній день відпочивають за пивком і шашликами – починає нехило крити.

Коли різного роду шушваль піднімає голову, бо стало більш-менш безпечно в тому ж Києві і починає виписувати законопроекти в стилі Жукова-Сталіна щодо військових тем, а потім натравлює СБУ на того ж Бутусова, який зараз наче ошпарений лізе в саму ж*пу, аби показати реалії війни – це треш. Бо він її на місце поставив. Ну йомайо.

Коли сама верхівка СБУ немає чим зайнятись і піднімає з пилюки якісь брєдні про Порошенка, посилаючись на слова російської консерви Медведчука. Те, що він Стуса посадив – всі вже забули, можна йому вірити? Про єдність починаєм забувати? Чи теж почати зараз розмахувати руками щодо прой*бів теперішньої влади? Повірте, є що сказати, але то не на часі, реально..

Всі говорящі з@дниці типу Арестовича, які тупо наробляли собі рейтингу, записували позитивні заспокійливі відосікі, переконували, як все круто і як скоро ми закінчимо війну.. І так розслабили народ, що він в цей брєд повірив. А сам Арестович крепко обіср@вся, коли реальність почала вилазити.

Я не нагнітаю. Але реалії, друзі, зовсім не такі, як вам їх намалювали. Чекаєте швидкого закінчення війни? Забудьте. Ця коломийка надовго. Дуже надовго.

Хтось дуже правильно сказав – біда в тому, що українці почали сприймати війну, як спецоперацію. Це дуже загрозливий маркер. Добре, що ви реальної кількості втрат наших не знаєте. А може й не добре.

Ейфорія швидких перемог дуже швидко спаде, коли ви хоч трошки зануритесь в тему.

Скільки відсотків населення у війні зараз, 35%? І меншає. Серйозно? Люди, ви реально не розумієте досі, що це війна на знищення? Що кожен м*скаль мріє про грабунок, вб”вство, гв@лтування кожного, повторюю, кожного українця! Не вийде відсидітися нікому. Саме від тебе зараз залежить твоє майбутнє – або воюєш/помагаєш, або помреш. Бо виїзд в Європу/США не врятує – якщо РФ зламає Україну, піде в Європу. Не вийде втекти, нікому! Вони просто хочуть знищити все, що не належить їм.

Уповаєм – а от ленд-ліз, а от зброя, а підтримка.. І дуже небезпечне відчуття впевненості в перемозі, яке вам заклали всі ці позитивні з@дниці, стає страшною пасткою. Бо дозволяє вам розслабитись.

Так, дур@ків в РФ достатньо. І м’яса. І вони його не жаліють. Але в керівництві РФ є розумні, окрім дур@ків. І вони вичікують. Вичікують вашої розслабленості і підігрівають внутрішні чвари. Вони вчаться.

Вони розхитують наші міжнародні позиції. Чого вартують заяви керівників Німеччини, Франції, Італії – “перестаньте боротись за окуповані території, бо від того всім гірше”. Серйозно? Голодно вам, за бізнес боїтесь?? Ваші народи з усіх сил помагають постраждалим українцям і розуміють всю глибину небезпеки, а ви просто б*ягузливі сопляки-політики..

Вони й ваші народи згв@лтують і вир’жуть же! Наші бійці воюють і за ваші держави в тому числі, а ви ведете себе, як зрадники. Дайте зброю, все решта ми зробимо.

США боїться давати нам свої РСЗВ, бо ми можемо влупити по території РФ.. Та тільки так їх і можна зупинити! Куди ще більше ескалація, гляньте, на що вони перетворили окуповані території..

Ваші бійці воюють поряд з нами, як леви, коли ж ви, політики, перестанете бути вівцями .. Орки зроблять новий удар, як тільки побачать слабину. Як тільки побачать наше виснаження. Забудьте про поняття “стомились від війни”. Стома і зупинка означає смерть. Впринципі, вже роблять, саме в цей момент.

Всім страшно. Мені теж. Зараз в 30 набагато більше хочеться жити, набагато більше є заради чого жити, аніж в 22, коли йшов в 14-му на передову.

Але розумію, що якщо я не буду тут – вже на якусь долю відсотка збільшується шанс, що зло прийде в мій дім, щоб його знищити. І я втрачу все, ради чого живу і воюю.

Тому я тут до кінця.
Тому кожен українець має усвідомити, що або боротьба, або смерть.
Третього не дано.
Прошу – не забувайте про єдність.”

Орест Каракевич

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!