А ви знали що багато хворіб на язиці? Організм посилає нам різноманітні сигнали, аби ми звернули увагу на стан того чи іншого органу, проте інколи вони бувають настільки незначними, що ми їх навіть не помічаємо…

А ви знали що багато хворіб на язиці? Організм посилає нам різноманітні сигнали, аби ми звернули увагу на стан того чи іншого органу, проте інколи вони бувають настільки незначними, що ми їх навіть не помічаємо…

Часто організм посилає нам різноманітні сигнали, аби ми звернули увагу на стан того чи іншого органу, проте інколи вони бувають настільки незначними, що ми їх навіть не помічаємо. Важливо розуміти, що ігнорування деяких з них може привести до найгірших наслідків.

Ось на які симптоми варто звернути свою увагу:

1. Тремтіння рук

Тремор зазвичай виникає після 40 років. Це може вказувати на низький рівень цукру, або недостатню кількість білка в організмі. Окрім того, тремор може бути симптомом стресу, занепокоєння та надмірного вживання стимуляторів.

2. Затуманений зір

Очні яблука людини покриті шарами рідини, колагену та гіалуронової кислоти. З часом, колаген може накопичуватися в сітківці ока, що призводить до погіршення зору. Нічого страшного в цьому немає, проте до лікаря звернутися доведеться, адже якщо нічого з цим нічого не робити, наслідки можуть бути серйознішими.

3. Смикається око

Всі ми час від часу спостерігаємо цей симптом. Частота судом повік пов’язана з м’язовими спазмами. Ця проблема може виникати внаслідок стресу, перевтоми, або навіть тому, що ви провели занадто багато часу за монітором свого комп’ютера. Зазвичай, цей симптом зникає вже за 1-2 дні, проте якщо проблема не полишає вас, варто звернутися до лікаря, адже це вказує на пошкодження поверхні ока.

4. Хрускіт суглобів

Потріскування суглобів є одною із проблем старіння. Зазвичай починають тріскати коліна, щиколотки або плечі. А може все й одразу. Якщо така проблема спостерігається у вашої дитини, краще відвести її до лікаря, аби ситуація не погіршилася.

5. Сильне серцебиття

Сильне серцебиття часто виникає внаслідок стресу, занепокоєння, або ж вживання певної групи ліків. Є препарати, які мають властивість збільшувати кількість серцевих скорочень. Якщо все це супроводжується ще й задишкою, варто звернутися до лікаря, адже ці симптоми вказують на аритмію, або хворобу серцевого клапана. Окрім того, сильне серцебиття може бути наслідком надмірного вживання кофеїну.

6. З’являються червоні плями

Невеликі червоні плями на шкірі говорять про те, що ваші дрібні кровоносні судини не відновлюються й у цьому немає нічого страшного. Проте, якщо плями нерівні, мають дивну форму, викликають свербіж та оніміння — варто звернутися до лікаря, тому що це може бути ознакою злоякісних новоутворень.

7. Поява наростів на шкірі

Найчастіше, нарости — це просто спадковість. Зазвичай вони виникають на шиї та в області грудей. Здебільшого, вони не несуть в собі нічого небезпечного. Хвилюватися варто лише у тому випадку, коли ці нарости за кольором відрізняються від вашого шкірного покриву. Обов’язково зверніться до лікаря.

8. Синці на всіх частинах тіла

Є люди, які постійно мають синці й це не говорить про те, що їх постійно хтось б’є. Синці можуть з’являтися навіть після вживання деяких ліків, або внаслідок дії сонячного проміння. До речі, навіть звичайний ібупрофен може спровокувати їх виникнення. Проте, синці можуть також вказувати на ціаноз. Це захворювання може включати проблеми крові, лейкемію або анемію.

Джерело:ohlyad-dnya.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!