7 хвилин тому! Бутусов все – прямо в Кремлі: агента Путіна викрили. Удар по ЗСУ – СБУ час діяти!

7 хвилин тому! Бутусов все – прямо в Кремлі: агента Путіна викрили. Удар по ЗСУ – СБУ час діяти!

Російський пропагандист Коц знову подякував Юру Бутусову за службу. Як ми знаємо, Бутусов злив раніше часу вихід ЗСУ з міста Сєвєродонецьк, чим знову підставив під загрозу життя наших військових. Зокрема Коц називає Бутусова (нашим інформатором в стані противника (тобто інформатором Кремля в лавах ЗСУ).

НА ситуацію відреагували і бійці Сєвєродонецького гарнізону. Так, один із бійців записав відео звернення до СБУ та розвідки. Передаємо в оригіналі

Сьогодні Юрій Бутусов опублікував інформацію, що нібито українські сили залишили Сєвєродонецьк. Зробив він це не дочекавшись офіційної інформації Генштабу та Міністерства Оборони. Більше того, якби це навіть було правдою, якби українські сили зробили б цей маневр, і відійшли на більш вигідні позиції, це потребувало б значного проміжку часу, аби ворог дізнався про цей маневр, переконався і підтвердив, що Сєвєродонецьк зараз залишається без прикриття.

Юрій Бутусов зробив це не переконавшись, у тому що останні українські військовослужбовці залишили Сєвєродонецьк. Якби він це зробив учора, на день раніше, то цілком вірогідно, що я з побратимами не зміг би залишити Сєвєродонецька. Ми просто, фактично як в тирі, могли б бути знищені, як можуть бути знищені ті, хто потенційно можуть залишатись зараз на території Сєвєродонецького плацдарму.

З усього гарнізону, який налічував багато сотень українських військовослужбовців, ні я, ні сам Господь Бог не знає скільки там ще груп, підрозділів, залишків підрозділів могло залишитись.

Хтось може продовжувати виконувати там задачі. Хтось може виконувати задачі по прикриттю, відходу, якщо це дійсно так. Якщо дійсно прийнято рішення про відхід усіх підрозділів, а не окремих, тих про які знає Юрій Бутусов, і тих, про які знаю я.

Якби це було правдою, можна було б принаймні вичекати якусь паузу, паузу декількох тижнів.

Для чого це робиться?

Є маневр, а є відповідні заходи ворога, які можуть підтвердити або спростувати цей маневр: чи він дійсно відбувся, чи він відбувся в повному обсязі. Фактично з сьогоднішнього дня, всі втрати, які понесе українське військо, яке залишається на Сєвєродонецькому плацдармі, з тих чи інших причин, чи виконуючи якісь завдання, чи буквально через брак зв’язку, через проблеми зв’язку, чи просто не зорієнтувавшись на місцевості і не встигнувши вийти. Фактично, всі втрати, які ми понесемо там, з сьогоднішнього дня, можна не голослівно ствердити, що вони можуть бути на руках Юри Бутусова.

Хто його тягнув за язик? Ми коли заїжджали в Сєвєродонецьк, з хлопцями я так жартома перекинув словами: “От якщо ми зустрінемось з Юрієм Бутусовим, що з ним робить? От йому дать ляпасів просто за те, що він ляпає. За всі ці інциденти з приводу, що він звинувачував з Генштабу брехні, з приводу того, що він стверджував, що Сєвєродонецьке угрупування військ не має логістики, не має підтримки”.

Мало підтримку! Українські підрозділи туди заходили, українські підрозділи звідти виходили. Відбувалась оборона, оборона злагоджена, з проблемами, під обстрілами. І заходили ми туди під обстрілами, і виходили ми звідти під обстрілами. Якщо доведеться іншим підрозділам туди заходити, з тих чи інших причин, чи виходити звідти, це все також буде відбуватись під обстрілами.

Відповідно тепер, на широку аудиторію, там щось 50 тисяч лайків, 20 тисяч репостів… Зрозуміло, що всі ці публікації Бутусова, вони роздруковуються на такому білому “папірчику”, і лягають на стіл, можливо, безпосередньо путіну. “От, подивіться, українських підрозділів в Сєвєродонецьку немає. Можна наступати туди, не побоюючись”.

Російська армія боїться займати наші позиції навіть залишені, навіть коли наші підрозділи відходять на більш підготовлені, більш вигідні позиції. Навіть не Сєвєродонецькому плацдармі село Метьолкіне і село Сиротине не були зайняті буквально до поза поза вчорашнього дня. Хоча вони залишені були нашими українськими військами ще десь тиждень тому. Причини пояснювати не буду, це мало певні причини. В подальшому будемо про них говорити, але мене ніхто не уповноважував з цього приводу.

Відповідно, якби ворог без підказки Бутусова не знав, що Сєвєродонецьк залишений українськими військами, він би ще декілька тижнів обстрілював цю територію, проводив би заходи розвідки. Відповідно, з точністю їхньої артилерії, не виключено, що вони б обстрілювали свої війська. Не виключно, що там відбувались би і випадки дружнього вогню, коли через недольоти, перельоти, або брак комунікації у росіян, вони обстрілювали б самі себе. Навіть якби ми були чітко переконані, що українських військовослужбовців на території Сєвєродонецького плацдарму немає.

Якщо навіть припустити, що останні українські військовослужбовці залишили Сєвєродонецьк, то росіяни, незнаючи цієї правди, могли б випускати ще тони, десятки тон боєкомплектів по залишених позиціях.

Відповідно, ці снаряди, ці кулі не дістались би нам, українським військовослужбовцям по інших напрямках. Відповідно зараз, маючи впевненість, що там українських військовослужбовців вже немає, росіяни будуть економити боєкомплекти. Їм просто не доведеться ними вистрілювати. А значить всі ці снаряди і кулі посипляться на нас на інших напрямках.

Що це, якщо не державна зрада?

Бутусов підписав солдатам які ще можуть знаходитись у Сєвєродонецьку смертельний вирок і повинен за це відповісти, зазначив солдат ЗСУ.

Нагадаємо, що Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що публічні повідомлення невійськових, які оприлюднюються, зокрема, у соціальних мережах, часто заважають нашим захисникам. Саме так сталося у Сєверодонецьку, де через це було зірвано операцію українських військових.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!