5 хвилин тому! У США вразили заявою: затяжна війна в Україні? До чого готуватися – деталі

5 хвилин тому! У США вразили заявою: затяжна війна в Україні? До чого готуватися – деталі

Сполучені Штати та їхні союзники готуються до затяжної війни в Україні, оскільки адміністрація президента Джо Байдена намагається позбавити Росію можливості перемогти, збільшуючи військову допомогу Києву, та одночасно намагається послабити дестабілізуючий вплив війни на голод у світі та глобальну економіку. Про це пише The Washington Post.

Оголошення президента Байдена про додаткову допомогу Україні у розмірі 1 мільярда доларів США (це найбільший на сьогоднішній день транш допомоги від США) свідчить про серйозну рішучість Вашингтона гарантувати, що Україна зможе пережити битву за Донбас.

Водночас європейські країни, включаючи Німеччину та Словаччину, також представили власні партії сучасної зброї.

Видання, крім того, зазначає, що рішення поставити Україні більш досконале озброєння, таке як протикорабельні ракети і далекобійна мобільна артилерія, здатне знищити значні військові об’єкти або завдати удару вглиб Росії, відображає готовність західних столиць ризикнути ненавмисною ескалацією у відносинах з Росією.

При цьому аналітики кажуть, що, незважаючи на сплеск зовнішньої допомоги та міцний моральний дух українських військ, Київ та його прихильники можуть опинитися в безвиході, оскільки РФ озброєна набагато краще.

Підкреслюється, що попри невдалу спробу Москви захопити столицю Київ, битва на Донбасі зіграла на військовій силі Росії, дозволивши їй використати артилерійські удари для обстрілу українських позицій та поступового розширення свого впливу.

До того ж, колишній посол США в НАТО Іво Даалдер сказав, що глухий кут на полі бою ставить перед Сполученими Штатами суворий вибір: або продовжувати допомагати Україні, або припинити підтримку і дозволити Москві перемогти.

“Це означало б згодувати Україну вовкам”, – сказав Даалдер, маючи на увазі відмову від підтримки.

“І ніхто не готовий це зробити”, – додав він.

Більш того, високопосадовець Держдепартаменту розповів на умовах анонімності, що посадовці адміністрації Байдена обговорювали можливість тривалої війни з глобальними наслідками ще до лютого, оскільки розвідка США передбачала, що Путін готувався до вторгнення в Україну.

За словами чиновника, адміністрація Байдена сподівається, що нове озброєння, на додаток до послідовних хвиль санкцій та дипломатичної ізоляції Росії, вплине на остаточне завершення війни шляхом переговорів, потенційно зменшуючи готовність Путіна продовжувати боротьбу.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!