5 хвилин тому! Оточення під Херсоном – тисячі солдат: гарні новини з фронту. Переможемо!

5 хвилин тому! Оточення під Херсоном – тисячі солдат: гарні новини з фронту. Переможемо!

“Хлопки та легке задимлення цього ранку в районі Нової Каховки спонукали мене трохи розкласти обстановку на Херсонському плацдармі для загального розуміння”, – пише у своєму телеграм-каналі український блогер Олександр Коваленко.

Оскільки, на тлі справді позитивних повідомлень, у нас у потоці з’являється надто багато надмірно оптимістичних, скажімо так, вкидів, від “бої йдуть у передмісті Херсона”, до “звільнимо Херсон за…”, кому за скільки подобається.

На сьогодні на Херсонському плацдармі найбільш сприятлива обстановка, на думку Коваленка, на півночі та північному сході.

Зумовлена вона двома моментами:

Перший – логістичні проблеми забезпечення передових підрозділів противника.
Другий – оточення російських підрозділів, що назріває в низці локацій. Причому в одній із локацій ризик оточення навис ні багато ні мало, а над цілою БТГр.
Що б у таких випадках робило розумне командування? Зрозуміло, виводило б свої підрозділи на більш вигідні й безпечні позиції. Але це мова про розумне командування.

російські дятли з лампасами з початку липня продовжили гнати сили та кошти на Херсонський плацдарм. Під Чкаловим, що у Бериславському районі, нагнали техніки та особового складу кількістю у 2 тисячі осіб.

Нагнали їх нібито для наступальної операції у напрямку Миколаєва, але для здійснення такої операції цієї кількості критично замало. Отже, ця вся біомаса буде використана для утримання зайнятих раніше територій.

Щодо Каховки, то туди додатково перекинули БТГр зі складу 98-ї повітряно-десантної дивізії, що з Іваново, а також очікується прибуття підрозділів тульської 106 ВДД. Примітно, що 106 ВДД трохи пошарпана, адже вона вже встигла пом’ятися в Луганській області.

Також під Нову Каховку переміщалася з початку липня енна кількість техніки, в основному танків, серед яких були помічені й нами улюблені Т-62.

Таким чином, можна констатувати те, що усвідомлюючи успіхи контрнаступальних дій ЗСУ, російські окупанти намагаються на Херсонському плацдармі реалізувати щонайменше два сценарії:

Перший – максимально довго блокувати контрнаступ ЗСУ, насичуючи найбільш небезпечні напрямки прориву біомасою.

Другий – зміцнюючи локації, які вони явно не залишатимуть, якщо не буде загрози повного оточення. Але й у цьому випадку вони, очевидно, діятимуть за принципом лемінгів.

Говорити про якісь наступальні операції у напрямку Миколаєва та Кривого Рогу не доводиться. А вибухи у Новій Каховці, на складах БК, після їхнього наповнення. Тих, хто перебуває майже за 40 кілометрів від лінії фронту, натякає на те, що з утриманням позицій в окупантів на цьому плацдармі й в правду все дуже погано.

Але не настільки, щоб займатися шапкозакидальною бравадою. Особливо, що не так просто на Запорізькому плацдармі. Але про це трохи згодом…

Тим часом, ЗСУ продовужють давати гідну відсіч ворогу. Українські захисники змушують окупантів відходити та зазнавати втрат.

8 липня росіяни намагались наступати в районі Богородичного, що на Слов’янському напрямку. Однак в результаті вогневого ураження ворог захлинувся та відійшов.

У Генштабі розповіли, що на Слов’янському напрямку ворог хоче покращити тактичне положення своїх підрозділів.

Вони обстрілювали із мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони Долини, Мазанівки, Краснопілля, Гусарівки, Новопавлівки, Червоного, Вірнопілля та Хрестища.
Гатили росіяни і на Краматорському напрямку. Там ворог обстріляв цивільну та військову інфраструктуру в районах населених пунктів Сіверськ, Серебрянка, Карпівка, Слов’янськ та Крива Лука.

Крім того, завдали авіаудару поблизу Тетянівки.

Українські сили оборони завдали потужного вогневого ураження по позиціях противника в районі Верхньокам’янського. Відтак ворог відійшов і від цього від населеного пункту.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!