27-річна дівчина думала, що чекає дитину. Але те, що вона «народила» в туалеті, приголомшило всіх!

27-річна дівчина думала, що чекає дитину. Але те, що вона «народила» в туалеті, приголомшило всіх!

Багато речей в цьому світі можуть дарувати радість. Але з такою подією, як народження дитини, не зрівняється нічого. Дізнавшись про швидку появу малюка, батьки з трепетом і благоговінням чекають цієї події. І коли щось йде не так, це викликає буквально панічний жах. Так сталося і в цій незвичайній історії …

Дізнавшись, що скоро в їхній родині з’явиться ще один малюк, Лорен Ноулз була на сьомому небі від щастя. У них з чоловіком вже був прекрасний синочок. Але пара мріяла про велику дружню родину, тому вони і не думали зупинятися на досягнутому.

Але радість була нетривала. Лише через сім тижнів дівчині різко стало погано і її відправили в лікарню на обстеження, після чого фахівці розповіли парі жахливу правду про вагітність.

«Я була лише на другому місяці і в мене почалася кровотеча. Мене терміново відправили в клініку і призначили додаткові тести », – згадує Лорен.

Лікарі поставили дівчині дуже невтішний діагноз – повна молярна вагітність. Це хвороба, коли запліднена яйцеклітина не може переродитися в повноцінний ембріон, так як вона продовжує свій розвиток виключно тільки з клітин батька. При цьому плацентарна тканина розвивається далі, перероджуючись в кісту, що нагадує виноградне гроно. У Лорен ця кіста виявилася ще й злоякісною.

«Пухлина росла всередині мене, а організм думав, що це дитина, – розповідає Лорен. – Тест завжди показував позитивний результат, тому що у мене виділялися ті ж гормони, що і при звичайній вагітності ».

Порадившись лікарі вирішили, що спочатку треба видалити злоякісне утворення, а потім вже призначати хіміотерапію. Після кількох сеансів Лорен повністю позбулася волосся на тілі.

Однак лікарі не змогли повністю видалити пухлину і згодом вона дуже швидко почала рости. Одного разу у Лорен почалися дуже сильні перейми. Вона пішла в туалет і, як би це не було огидно, буквально «народила» там ракову масу.

«Через три місяці після початку лікування я втратила все своє волосся. Я не знала чого і чекати далі, – зізнається Лорен. – Але раптово ця пухлина вийшла з мене в туалеті. Вона була розміром з грушу, як плід в 17 тижнів, і мені було нелегко від неї позбутися. Але я така рада, що все закінчилося ».

Лікарі порекомендували парі найближчим часом не планувати вагітність, але Лорен і її чоловік Трент, не послухали фахівців. Через рік пара знову чекала дитину.

«Всю вагітність я боялася, що ситуація повториться, що вагітність знову виявиться молярною. І тільки тому я не змогла в повній мірі насолодитися цим чудовим періодом, як я цього хотіла », – розповідає Лорен.

Однак як тільки батьки побачили на УЗД серцебиття їх майбутньої дитини, пару просто захлиснули емоції. На жаль, пологи пройшли не без проблем – знадобився кесарів розтин, так як дочка «вирішила» з’явитися на світ аж на п’ять тижнів раніше терміну. Але Інді – так назвали дівчинку, народилася абсолютно здоровою, і вся сім’я була щаслива, що все закінчилося добре.

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!