22 грудня Новий рік у Всесвіті: В цей день можна змінити життя на краще і здійснити мрію

22 грудня Новий рік у Всесвіті: В цей день можна змінити життя на краще і здійснити мрію

22 грудня – день зимового сонцестояння – початок астрономічного нового року. Це чарівний час, коли потрібно загадувати бажання і проводити різні ритуали на залучення удачі.

У слов’ян це свято називалося Коляда і символізувало новий цикл в природі, магічний час переходу і оновлення. У цей день потрібно обов’язково загадувати бажання, очищатися від минулого негативу, ставити цілі і плани і думати про світле радісне майбутнє.

Джерело:osoblyva.com

День, коли заново народжується Сонце здатне кардинально перевернути ваше життя і змінити Долю. Проведіть один з ритуалів і розпочніть новий рік життя з позитивною і чистою енергією.

Очищення водою. Як відомо, вода – володіє найсильнішою енергією очищення і оновлення, тому використовуйте її. Наповніть ванну, включіть розслаблюючу музику і полежіть у ванні, розслабтеся, відпустіть всі проблеми і переживання, які вас турбують, вибачте всі образи, відпустіть ситуації, на які не в силах вплинути.

А потім спустіть воду і дивіться, як всі ваші проблеми, тривоги і переживання, змиваються разом з водою.

Відпустіть проблеми. Якщо рік видався важким, обов’язково проведіть ритуал відпускання. Напишіть на листку все погане, що з вами сталося за цей час, придумайте фразу, яка допоможе це відпустити, наприклад “Все погане йде і більше ніколи не повертається” і спаліть папір, уявляючи, як з димом розсіюються всі ваші проблеми і невдачі.

Дошка бажань. А цей новий астрономічний рік потрібно планувати, мріяти і візуалізувати свої бажання, тому складіть свою карту бажань. На великому білому аркуші наклейте своє фото, а потім подумайте чого ви хочете досягти в наступному році.

Можливо, ви хочете вийти заміж, тоді наклейте поруч з фото весільну сукню, вирізане з журналу, машину своєї мрії, будинок, собаку, а може бути ви хочете розбагатіти, тоді сміливо клейте картинку з грошима. Все у ваших руках! Головне, повісити картинку на чільне місце і ні в якому разі не відступати від наміченого плану, а Всесвіт вам обов’язково допоможе.

Лист в майбутнє. Щоб запустити програму на виконання бажань, напишіть лист, тільки не зовсім звичайний. Уявіть, що ваші бажання вже збулися, наприклад, ви ходите по своєму власному будинку, протираєте меблі, поливаєте квіти або сидите за кермом своєї нової машини або качаєте немовля на руках. Бажання може бути будь-який.

Візуалізуйте всі відчуття і почуття, які ви відчуваєте, коли бажання здійснилося, наскільки ви щасливі, відчуйте ці емоції до дрібниць і від себе того, в майбутньому, напишіть листа. Напишіть його, немов все це з вами вже сталося і відправте з відкладеною датою, нехай воно прийде до вас через рік.

Напевно за стільки часу ви забудете про своє бажання, а значить відпустите його, запустивши тим самим неймовірно потужну програму по реалізацію задуманого. Коли через рік вам на електронну пошту прийде лист, ви дуже здивуєтеся, так як багато з ваших бажань стане вже реальною дійсністю.

Ритуал подяки. У Всесвіту потрібно не тільки постійно просити, але й не забувати дякувати, в першу чергу, за найзвичайніші речі: за можливість бачити, чути, ходити і говорити.

 

Ви скажете, що це банально, але уявіть на хвилину, як відчуває себе людина, яка не бачить або не чує. Ці звичні речі – велике благо і дар для кожної людини, не забувайте про це. Крім того, не забудь подякувати Всесвіт за свою сім’ю, за дітей, за все, що у вас є.

Виконавши будь-який з цих ритуалів, можна будувати плани на наступний рік. Не загадуйте багато, виділіть кілька, але доступних цілей і візуалізуйте процес їх досягнення. Закрийте очі і уявіть, як ви крок за кроком досяжнете бажаного, що ви відчуваєте. Чим реалістичніші будуть ваші відчуття, тим швидше ви досягнете всіх поставлених цілей.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!