20 хвилин тому! Страшна провокація: Лукашенко готується до війни – таємні деталі зустрічі!

20 хвилин тому! Страшна провокація: Лукашенко готується до війни – таємні деталі зустрічі!

За інформацією розвідки, Кремль може зробити незграбні провокації з підставними «групами українських ДРГ», які проникнуть на територію білорусі на кшталт тих, які вони робили до 24 лютого. Також наше джерело каже, що Лавров зустрічався з Лукашенком для того, щоб обговорити які санкції проти Білорусі, які пройдуть після того, як Росія розмістить ядерні боєголовки поблизу кордону Польщі, що кремль хоче зробити, пише телеграм канал Вертикаль.

Щобільше, Військові навчання у Білорусі продовжено до 9 липня. Вони можуть продовжувати і після 9 числа, самі розумієте, навіщо і кому.

Тому на Київщині посилено превентивні заходи, відновлено контроль на частини блокпостів. Страхуємось від диверсантів бульби.

Відомо, що у столиці зменшено кількість блокпостів, але збільшено їх кількість на в’їздах та виїздах з міста.

На блокпостах при в’їздах та виїздах з Києва посилили контроль. У Нацгвардії наголосили, що попри побоювання про новий наступ з Білорусі, загроза від ворожих ДРГ існує давно та нікуди не зникала, тому блокпости продовжують працювати у тому ж режимі.

Як сказав у коментарі РБК-Україна прес-офіцер Нацгвардії України Володимир Черняк, столичні блокпости пройшли через тривалу процедуру оптимізації. Наразі зменшено кількість блокпостів у місті та збільшено на в’їздах та виїздах. Це дозволить більш ретельно контролювати безпекову ситуацію.

“На даний час існує загроза діяльності диверсійно-розвідувальних груп, проте вона нікуди не зникала і пильність з боку гвардійців ніколи не зменшувалася, адже не секрет, що столиця це найважливіший стратегічний центр ухвалення рішень”, – пояснив він.

Додамо, що Лукашенко готується до війни з Україною.

Олег Жданов назвав ознаки того, що Лукашенко готує свою армію до бойового застосування, і спрогнозував, яким областям України може загрожувати атака.

Білорусь готується до війни з Україною. Імовірність того, що білоруська армія відкрито вступить у війну становить 50/50. Таку думку в інтерв’ю Главреду озвучив військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов.

“Підготовка Білорусі до війни повільно, але йде. Лукашенко виконує всі заходи, які забезпечують готовність армії до її застосування за призначенням: проводяться військові навчання, перевірки бойової готовності й навіть навчання з розгортання армії. Це три ознаки того, що білоруська армія готується до бойового застосування”, – розповів він.

Паралельно з підготовкою до війни Лукашенко почав проводити заходи з передачі боєзапасу й техніки, яку він знімає зі зберігання, Збройним силам Російської Федерації.

При цьому Жданов зазначив, що ніхто ніколи не віддає боєприпаси й техніку перед початком військової кампанії, тому імовірність вторгнення Білорусі в Україну зараз оцінюється як 50/50.

За словами експерта, сьогодні найбільша активність білоруських військ спостерігається в Брестській області Білорусі – навпроти Волинської та Рівненської областей України.

“Однак там йде постійна ротація військ, і немає накопичення військ для створення ударного угруповання. Це головна ознака: щойно почне накопичуватися і формуватися ударне угруповання, ми одразу зрозуміємо, де і в якому місці білоруські війська хочуть перейти кордон і вдертися на нашу територію. Поки нічого подібного не спостерігається”, – пояснив Жданов.

Як повідомляв Главред, раніше полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов говорив, що у господаря Кремля Володимира Путіна є багато важелів впливу на білоруського диктатора Олександра Лукашенка.

Жданов зазначив, що зараз Путін чинить тиск на Лукашенка, щоби змусити його повноцінно вступити у війну. Це вигідно РФ, оскільки відриється другий фронт, і Україна буде змушена відтягувати війська з інших напрямків.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!