20 хвилин тому! Після вчораաньої події путін зрозумів, що йому кінець…

20 хвилин тому! Після вчораաньої події путін зрозумів, що йому кінець…

Те, наскільки погано виглядав російський диктатор Володимир Путін на зустрічі з міністром оборони Сергієм Шойгу, говорить про його внутрішні страхи. Беззмінний глава РФ зрозумів, що занапастив себе, почавши велику війну проти України.

Таку думку у своєму блозі у  Facebook висловив колишній заступник голови російського уряду Альфред Кох. Великий наступ військ РФ на українському Донбасі буксує.

З кожним днем ​​стає все більш зрозумілим, що обернеться воно крахом для Кремля. На цьому тлі на публіці зненацька  з’явився Путін. І виглядав дуже погано.

Я навіть якось переживаю за Путіна. Такий він учора був жалюгідний, маленький, старенький, що вдавився в крісло… Штанці коротенькі, ніжки тоненькі, вчепився в стіл, як переляканий тхір …

Не може бути, щоб він не розумів, що йому ж#па ”, – написав Кох. Він вважає, що в Кремлі вже повною мірою оцінили масштаб катастрофи, яка виникла через шалену військову авантюру. Саме тому диктатор так трясся на зустрічі. Підсумком двох місяців війни став майже повний розгром російської армії. Її найкращі частини полягли при спробі штурмувати Київ, решту зараз добиває українська армія на Донбасі.

І війська чудово знають, хто їх кинув у цю безглузду м’ясорубку. Війна також показала, що спецслужби, які десятиліттями були опорою путінського режиму, далеко не професіонали, а звичайні хабарники. ”

Уявляєте, яка катастрофа в нього зараз у голові: все, що він вибудовував стільки років, у що вірив, – все звалилося… І, найголовніше, їм (спецслужбам – ред.) на нього нас…ти

Настрій Шойгу на цій зустрічі також можна було прочитати легко. З пониклим обличчям він сидів і, мабуть, кляв Путіна за те, що той поліз у війну, зруйнувавши їхнє безтурботне життя в достатку та пошані. ” Ось і сидять один проти одного два ці старі. Позаду прожите життя.

Побавилися на славу. Попереду – страшна смерть. Ганьба і ненависть мільйонів. Занапащена країна “, – запевнив Кох. Він упевнений, що Путін зараз трясеться від жаху, уявляючи свою швидку кончину. Диктатор вже не довіряє нікому, боїться “ножа у спину” навіть від найближчих.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!