20 хвилин тому! Колишній друг Путіна назвав два сценарії завершення війни: ЗСУ можуть дійти до Кремля

20 хвилин тому! Колишній друг Путіна назвав два сценарії завершення війни: ЗСУ можуть дійти до Кремля

Існує два шляхи розвитку російсько-української війни. При цьому один із них передбачає повну перемогу України.

Про це заявив колишній друг глави Кремля Володимира Путіна, бізнесмен Сергій Пугачов. У коментарі виданню «Гордон» він зазначив, що є й інший сценарій – найгірший.

«Це примус до миру, який виглядає дивним. Коли весь західний світ примушуватиме Путіна та [президента Володимира] Зеленського підписати якусь каламутну угоду, де Донбас відійде Росії або взагалі [Донецька та Луганська області] будуть якимись придністровськими республіками», – сказав Пугачов.

Бізнесмен підкреслив, що другий сценарій передбачає «безкомпромісну перемогу української армії». На думку бізнесмена, танки ЗСУ навіть можуть дійти до Кремля.

«Я не знаю, де вона (перемога – Ред.) закінчиться, на якій лінії розмежування, на якому кордоні … Але я трохи про армію розумію – я потомствений військовий. По тому, що я бачу сьогодні, – як би вона десь у Москві закінчилася», – додав він.

На думку Пугачова, якщо ситуація в Росії стане критичною, Путін почне загрожувати світу ядерними ракетами. Бізнесмен упевнений, що атомна зброя – останній аргумент Кремля, без нього про Росію вже давно забули б.

«У певний момент, коли все буде погано, Путін зателефонує [президенту США Джо] Байдену і скаже: «Якщо вони ще 1 метр пройдуть на своїх танках, вірніше, вже не на своїх, а на натовських, то ми начхати хотіли, – ракети полетять у ваш бік», – переконаний експерт.

Нагадаємо, раніше Пугачов заявив, що російські олігархи живуть у страху перед Путіним. Вони є абсолютно керованими, тому не можуть вплинути на рішення російського диктатора щодо війни в Україні.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!