“20 хв тому ледь не рoзiрвaлu його на місці…” – Підозрюваного в розправі над 7-річною Машею довелося відбuвати від самосуду мешканців

“20 хв тому ледь не рoзiрвaлu його на місці…” – Підозрюваного в розправі над 7-річною Машею довелося відбuвати від самосуду мешканців

62-річний мешканець села Щасливе, який вважається головним підозрюваним у вбивстві 7-річної Маші Борисової, мало не був пошматований місцевими жителями

Підозрюваного у вбивстві 7-річної Маші Борисової в селі Щасливе буквально довелося відбивати від самосуду місцевих жителів.  Десятки розлючених людей зібралися біля будинку підозрюваного 62-річного Миколи та ледь не роздерли його.

Як мешканці села Щасливе розповіли “КП”, в день, коли всіх чоловіків зібрали в сільраді забрати у них проби ДНК, Микола дуже нервував, палив цигарки одну за однією, був дратівливим.  Він так і не дочекався своєї черги – аналізи у Миколи взяли тільки на наступний день.

Коли правоохоронці прийшли до сараю Миколи, той відмовився його відкривати, мовляв, втратив ключ.  Пенсіонер став благав не зламувати замок, пообіцявши відкрити сарай пізніше, коли знайде ключі.

13 березня вбиту 7-річну Машу Борисову поховали.  Відразу після поховання поліція прийшла до будинку Миколи заарештувати його як головного підозрюваного.

“Якби не поліцейські, його дійсно могли розірвати на місці. Поліцейські змогли переконати натовп, що вина Миколи ще не доведена”, – розповідає журналістам місцева мешканка.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Примітно, що Микола жив в ста метрах від будинку вбитої дівчинки і дружив з її батьком.

За матеріалами

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!