17-річна дівчина є володаркою найдовших ніг у світі…

17-річна дівчина є володаркою найдовших ніг у світі…

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з 17-річною дівчиною на ім’я Маки Куррін з Техасу. Нещодавно вона потрапила в книгу рекордів Гіннеса як власниця найдовших ніг серед жінок і підлітків світу.

Насправді Маки дуже хотіла встановити цей рекорд, щоб своїм прикладом надихнути високих дітей цінувати свою особливість дану природою.

Довжина її лівої ноги досягає 135,3 сантиметра, а правою – 134,3 сантиметра. Сам же зріст дівчини дорівнює 208 сантиметрам.

Маки розповідає, що її ніхто не ображав через ноги, а ось через високий зріст їй діставалося.  «Наді мною ніколи не знущалися через мої ноги … Знущалися через те, що я була вище інших. У старших класах я перестала переживати, що про мене думають оточуючі; і після цього мене вже нічого не зачіпало »

Крім того, Маки зізнається, що кожен день вона стикається з безліччю труднощів – це одяг, який завжди на неї короткий, або взуття мале, а також їй важко сідати в машину або проходити в дверні отвори.

Але, крім цього, є і багато плюсів: наприклад, вона чудово грає в волейбол і може дістати книгу з найвищої полиці. А також завдяки своєму зросту вона стала популярною в соцмережах.

В майбутньому Куррін планує вступити до коледжу в Великобританії, а також отримати ще один статус в Книзі рекордів Гіннеса, вже як найвища в світі професійна модель.

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!