15 років чекала дружина чоловіка з заробітків, а шукати то потрібно було в сусідньому будинку

15 років чекала дружина чоловіка з заробітків, а шукати то потрібно було в сусідньому будинку

Сталася ця історія з моєю давньою знайомою. Маша вийшла заміж за Сашу ще зовсім юною. Дуже сильно довіряла чоловікові, прислухалася до його порад. Спочатку Саша працював на заводі, Маша тим часом сиділа в декреті з молодшим сином. Все як у всіх. З ранку чоловік йшов на роботу, а ввечері – повертався додому.

Але потім підприємство закрили. Вирішив Саша працювати вахтовим методом. Їхав на місяць, а то й на два. Маша спочатку тужила за чоловіком, але потім змирилася. Адже він привозив додому дуже хороші гроші, а їх сім’я потребувала такої фінансової допомоги. На останню вахту Саша поїхав і пропав. Місяць пройшов, два, три … Маша намагалася додзвонитися до нього, але телефон був поза зоною досяжності.

Молода жінка місця собі не знаходила, поки в один прекрасний день не зустріла співробітника Олександра. Той сказав, що Саша звільнився ще до останнього рейсу і де він зараз поняття не має. Маша в той же день написала заяву про зникнення людини. Але результатів будь-яких це не дало. Людина доросла – значить повернеться. А якщо не повертається, то значить або його немає в живих, або сам не хоче.

П’ятнадцять років Маша чекала. Поступово згасла її розкішна зовнішність, посивіло волосся, вицвіли очі. Не залишилося від тієї молодої красуні, на якій одружився Саша, і сліду. Марія поставила жирний хрест на своєму особистому житті. Жила тільки заради двох дітей.

І ось несподівано зустрівся їй гідний чоловік. Антон відразу ж почав надавати жінці знаки уваги. Вона намагалася ухилитися від них, але навіть діти почали переконувати її в протилежному. А скільки можна чекати того, хто не прийде ?!

Через півроку Антон переїхав жити до Маші. А ще через півроку на порозі її квартири нарешті з’явився Саша з своєю «сумною» історією. Виявилося, причина його зникнення стара, як світ. І в цій історії її звали Настя.

Роман Саша крутив з нею ще тоді, коли працював на заводі. Потім він почав їздити у відрядження і приховувати свої стосунки стало ще легше. Але, тепер уже Настю перестав влаштовувати подібний розклад. В один прекрасний момент вона вирішила поставити йому умову: або залишаєшся назовсім, або взагалі йдеш з кінцями. І Саша вибрав перше.

Правда, зробив він не так, як порядний чоловік. Так і не зміг зізнатися у всьому Маші. Просто зібрав речі для чергової вахти і пропав. За іронією долі він переїхав жити на сусідню вулицю. Там мешкав з Настею, працював в нічну зміну і намагався не потрапляти на очі спільним знайомим. Так тривало п’ятнадцять років.

А потім Настя зрозуміла, що їй такі безперспективні відносини не потрібні. Зібрала речі Саші і відправила його на всі чотири сторони. Він жив кілька місяців по знайомих, а потім вирішив повернутися з повинною.

Але було пізно. Серце Маші вже було зайнято, а діти так і не пробачили батька, через якого їх мати проплакала стільки ночей. Скільки разів вони бігли до дверей, почувши дзвінок, з надією, що там їх батько. Але все марно … Втік, як останній боягуз, щоб не платити аліменти. Більше ніхто не плакав за ним. Маша спокійно закрила двері за старим, який опустивши голову віддалявся в життя, яке колись вибрав сам.

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!