15 хвилин тому! Пекло на Донбасі: удар на 50 км – окупанти в шоці. Все у вогні – це кінець!

15 хвилин тому! Пекло на Донбасі: удар на 50 км – окупанти в шоці. Все у вогні – це кінець!

В окупованому Шахтарську злетів у повітря склад боєприпасів

В окупованому місті Шахтарську, розташованому на схід від Донецька та за 50 кілометрів від лінії фронту, зафіксовано вибухи та сильну пожежу.

У ніч проти 8 липня у місті Шахтарську Донецької області окупаційна “влада” увімкнула сигнал повітряної тривоги. Після цього почулися вибухи від детонації боєприпасів, які зберігалися на складі військ РФ.

Кадри з вибухами було розміщено різними телеграм-каналами та користувачами соціальних мереж.

На опублікованих відео видно, що пожежа, яка виникла на складі, де зберігалися боєприпаси російської армії, надзвичайно масштабна.

В коментарях припускають, що детонація боєприпасів на військовому складі може тривати ще декілька днів.

За повідомленнями із Шахтарська, місцева влада організувала евакуацію мешканців із 7-го мікрорайону та району Журавлівка на південній околиці міста.

Наразі З міста на окупованій території Донецької області під звуки вибухів на російському складі боєприпасів евакуюють місцеве населення.

Очевидно, що на складі зброї виникла пожежа, а деякі користувачі мережі написали, що це українські війська атакували склад у тилу ворога. Однак досі немає точної та ясної інформації щодо цього.

 

За останні два тижні українські війська неодноразово атакували склади боєприпасів та інші об’єкти за лінією фронту. Експерти припускають, що це результат використання HIMARS, високоточного, далекобійного, багатоцільового ракетного комплексу, наданого США та іншими країнами.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!