10 хвилин тому! Приготуватись всім: Арестович попередив – новий наступ? Прикра новина з фронту!

10 хвилин тому! Приготуватись всім: Арестович попередив – новий наступ? Прикра новина з фронту!

Російська 144-та дивізія готова висунутися на Харків: Арестович оцінив ризик повторного штурму. На території Бєлгородської області стоїть російська 144-та дивізія майже в повному складі і одна з бригад флоту РФ.

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович оцінив ризики повторного штурму Харкова російськими загарбниками.

За його словами, ті війська РФ, які рухалися на Харків з півночі Харківської області, призупинилися, але за їхньою спиною на території Бєлгородської області стоїть російська 144-а дивізія майже в повному складі та одна з бригад флоту РФ.

Це в принципі сила, силища така неприємна. Якщо вона піде на Харків, буде проблемно. Але я думаю, що напрямок все ж буде не Харківський, – сказав Арестович в ефірі Фейгін Live.

Радник ОП вважає, що ці російські угруповання, найімовірніше, повинні будуть посилити Слов’янський і Краматорський напрямки, а стоять вони біля Харкова, щоб змусити Україну не перекидати війська.

Нагадаємо, аналітики вашингтонського Інституту вивчення війни вважають, що російська армія, імовірно, готується до одночасного наступу на Слов’янськ і Краматорськ. Російська армія, ймовірно, готується до одночасного наступу на Слов’янськ і Краматорськ. Таке припущення озвучили аналітики вашингтонського Інституту вивчення війни в зведеннях за підсумками доби

Експерти повідомили про артилерійські удари, яких завдають російські окупанти по позиціях ЗСУ на південь від Барвінкового, обстріли Нікополя та Новопавлівки, а також кількох населених пунктів на північний захід від Слов’янська.

На думку аналітиків ISW, ці удари можуть свідчити про те, що окупанти прагнуть обійти Барвінкове зі сходу і або рухатися в напрямку шосе E40 Ізюм – Слов’янськ для просування на південний схід у бік Слов’янська, або рухатися прямо на південний схід від Барвінкового у бік Краматорська.

Російські сили можуть створювати умови для можливого штурму Краматорська, який буде йти паралельно з наступом на Слов’янськ, – йдеться у повідомленні ISW.

Зазначається, що російські війська домоглися незначних успіхів на південний схід від Сіверська і продовжили наступальні дії на захід від Лисичанська.

Російські війська продовжували наступ на південь і схід від Бахмута, і провели безуспішну атаку на північ від Харкова.

Також повідомляється, що в російських регіонах продовжують створювати власні тимчасові добровільні загони, щоби компенсувати втрати особового складу на війні в Україні. Щобільше, російська армія перекинула під Слов’янськ основні свої сили після захоплення Лисичанська. Російська армія після захоплення Лисичанська буде намагатися взяти Слов’янськ. Туди окупанти вже перекинули основні свої сили. Битва за місто може стати основною у битві за весь Донбас. Про це заявили у Міністерстві оборони Великобританії.

Оскільки місто також знаходиться під загрозою з боку Центральної і Південної груп військ, існує реальна ймовірність того, що битва за Слов’янськ стане наступною ключовою битвою в боротьбі за Донбас , – йдеться у повідомленні.

Крім того, РФ зміцнює свій контроль над Луганщиною. На ізюмський напрямок окупанти перекинули більшу частину східної і західної груп військ, які у них залишились.

За даними британської розвідки, протягом тижня російські війська просунулись на 5 км по головній дорозі Е40 від Ізюма. Однак пройти далі їм не вдалося, бо українські військові вдарили по ним. Повідомляється, що ворог знаходиться у 16 км на північ від Слов’янська.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!