10 хвилин тому! Контрнаступ ЗСУ! Нова стратегія: вирішальна дата – Україна переможе!

10 хвилин тому! Контрнаступ ЗСУ! Нова стратегія: вирішальна дата – Україна переможе!

Треба серйозно зважувати кожен крок, – військовий експерт назвав стратегію у контрнаступі

Для контрнаступу Збройним Силам України треба мати достатньо важкого озброєння. Проте тут також треба вибрати і правильну тактику, адже ворог переважає у живій силі та озброєнні. Тому контрнаступ має просуватися поступово.

Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник. На його думку, контрнаступ станеться не швидше, ніж в кінці серпня.

Експерт каже, що про це можна говорити багато, але десь на цей проміжок часу мала би з’явитися достатня кількість зброї, щоб починати обережні контрнаступи.

“Наголошу, що вони мають бути обережні. Бо великі контрнаступи потребують створення переваги не менше 1 до 3. Проте не забуваймо, що їх 146 мільйонів, а нас лише 35. Людські ресурси не співмірні”, – пояснив він.

Петро Черник категорично проти піррової перемоги (яка дістається дуже великою ціною).

“Чи можемо ми їх вибити за декілька тижнів? Можемо, але треба “спалити” все наше військо. Це неприйнятно”, – відповів він. Бо якщо ми їх і виб’ємо, “спаливши” наше військо, то через декілька років у них буде нове, а от у нас з цим будуть проблеми. Тому треба дуже серйозно зважувати кожен крок. І як на мене, тактика “малих кроків” є насправді стратегічно вірною, – заявив експерт.

Коли ЗСУ можуть піти в контрнаступ: думки експертів

Збройні Сили України поступово відвойовують тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей. Однак наразі там ще немає масштабного контрнаступу. Радника глави МВС Ростислав Смірнов пояснив, що перші великі поставки важкого озброєння очікуються наприкінці липня – початку серпня. Тоді українська армія почне серйозно озброюватися та впевненіше здійснювати контрнаступ.

 

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!