В центрі біля АТБ постійно бачу дівчинку 10-13 років , яка продає маски ручної роботи. Сьогодні вона підійшла до мене…

В центрі біля АТБ постійно бачу дівчинку 10-13 років , яка продає маски ручної роботи. Сьогодні вона підійшла до мене…

Галичан вразила зворушлива історія про дівчинку, яка продає захисні маски ручної роботи, аби заробити та оплату комунальних послуг.

Дитина живе у Самборі, а маски на подаж шиє її бабуся.

Про це розповів у Facebook-групі «В Самборі» Ростислав Розквас, – повідомляє Про Львів.

Чоловік розповів також, що дівчинка торгує масками неподалік місця зустрічі її ровесників, які часто над нею нacмiхаються.

У коментарях люди підтримали дівчинку, зазначивши, що вона добра та привітна.

“В Самборі в центрі біля АТБ постійно бачу дівчинку 10-13 років , яка продає маски ручної роботи. Сьогодні вона підійшла до мене ( а я стояв метрів 20 від магазину) і запропонувала купити. Розговорилися. Її звати Софійка. Маски з лляного полотна шиє вона з бабусею. Продають по 50 грн. Маски добротні, різних кольорів, всі акуратно складені в пакетики. Продає щоб мати гроші і заплатити за комуналку.

Софійка продає в тому місці де поруч повно дітей- підлітків, які “тусуються” там, пють тоніки, їдять чіпси , хваляться модними телефонами і нерідко насміхаються над нею.

Я купив дві, хоча і не потрібні мені вони бо маю.
Хочу самбірчан попросити: купіть маску у Софійки- ви побачити щиру усмішку-подяку маленької людини, яка з дитинства заробляє чесною працею. Це того вартує, повірте мені.”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!