У 19 Уляна вийшла заміж за єгеря старшого за неї на 43 роки. Як склалася їхня доля …

У 19 Уляна вийшла заміж за єгеря старшого за неї на 43 роки. Як склалася їхня доля …

Улюблене заняття людства – це засудження інших. Люди постійно шукають якісь мінуси, засуджують інших за те, що вони зробили все не так, як хотілося б. Ось і Уляна стала жертвою всього цього. Просто ніхто не розумів, чому молода дівчина вирішила вийти заміж за чоловіка, який старший на 43 роки.

Уляна ж просить не засуджувати їх. Справа в тому, що в 13 років вона залишилася сиротою.

Після загибелі батьків, її вихованням займалася тітка, хоча вона за нею взагалі не стежила. Дівчинку забували годувати, водити в школу і банально купувати нові речі.

Місцевий єгер був єдиною людиною в селищі, який хоча б якось намагався поліпшити життя дівчинки.

Йому було шкода Уляну, тому він всіляко їй допомагав. Дівчинка сильно до нього прикіпіла і з часом зрозуміла, що це не просто почуття подяки, а справжня любов.

Коли Уляні виповнилося 18 років, вона запропонувала єгерю одружитися. Чоловік розумів, що занадто старий для неї, так і в селі такого б ніхто не зрозумів. Жив він практично в лісі, тому нічого особливо Уляні дати не міг.

Але дівчина здаватися не стала. Вона не хотіла жити з тіткою, адже тепер у неї була кохана людина. У результаті їй вдалося його вмовити і пара одружилася. Як і передбачалося, в селі цього ніхто не зрозумів. Все нашіптували у них за спиною і не розуміли, що дівчина знайшла в цьому старому. Зараз Уляні вже 27 і вона як і раніше живе в лісі зі своїм чоловіком. До речі, саме там росте їх 6-річний син.

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!