Це ж треба до такого опуститися: кума Пyтiнa і жінка Mедвeдчyкa Марченко впaлa на коліна перед самим…

Це ж треба до такого опуститися: кума Пyтiнa і жінка Mедвeдчyкa Марченко впaлa на коліна перед самим…

У Мережі викликав ажіотаж кадр, опублікований потрапила під санкції Оксаною Марченко – дружиною лідера “ОТЗЖ” Віктора Медведчука.

Дружина лідера “ОТЗЖ” Віктора Медведчука Оксана Марченко на тлі  санкцій РНБО почала рекламувати УПЦ Московського патріархату. Вона  опублікувала 5 березня в Instagram відео, яке не залишило байдужим українців. Кадри обговорюють в Мережі, передає Діалог.UA . Марченко в рамках проекту “Прочанка” опублікувала проморолик 2-серійного фільму про Києво-Печерській лаврі.

“Я починаю своє паломницьку подорож з однією з найбільших святинь православ’я”, – написала Марченко. У ролику дружина Медведчука встала на коліна перед настоятелем Лаври Павлом Лебедем, який має неоднозначну репутацію.

Його прозвали “Пашею Мерседесом” за любов до авто преміум-класу.

Він виступав на підтримку ОМОНу на Майдані, називав Україну “агресором” за протистояння Росії на Донбасі, закликав до примирення з Москвою. Українці в Мережі активно обговорюють кадр стоїть на колінах Марченко перед настоятелем Лаври.

“Епохальний кадр з життя” ру *** ого світу “в Україні: кума Путіна на колінах перед Пашею Мерседесом. Квінтесенція духовності!” –  написав відомий політтехнолог Олексій Голобуцький. “У хусточці на БМВ шісточки”, – відзначають коментатори.

“Вона хоч розуміє, наскільки фальшиво все це виглядає?” – цікавляться користувачі Мережі. “Дешевий спектакль”, – висловили думку українці.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!