Радимо вам присісти: Щoйнo Пyтiн офіційно оголосив Зeлeнcькoмy ультиматум і назвав місце їхньої зустрічі

Радимо вам присісти: Щoйнo Пyтiн офіційно оголосив Зeлeнcькoмy ультиматум і назвав місце їхньої зустрічі

Очільник Кремля заявив, що готовий прийняти Зеленського у Москві, якщо обговорюватиметься “розвиток двосторонніх відносин”, а не питання Донбасу.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий прийняти Володимира Зеленського в Москві “в будь-який зручний час”, але все залежатиме від предмету розмови. Путін відмовився обговорювати із Зеленським Донбас, мовляв, це треба спершу обговорювати з ватажками так званих “Л/ДНР”, а Росія, за словами Путіна, є “третьою стороною”.

Про це він сказав на перемовинах з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком 22 квітня.

“Останнім часом чинне керівництво України зробило дуже багато кроків, що руйнують російсько-українські відносини. Це стосується ряду проблем в двосторонніх відносин безпосередньо, ставлення до Російської православної церкви і спробі її руйнування, ставлення до російської мови та російськомовних громадян України, і російських громадян, які проживають в Україні.

Дуже багато було кроків, спрямованих на руйнування наших відносин, про що ми, безумовно, можемо тільки шкодувати. Але якщо президент Зеленський хоче почати відновлення відносин з РФ, ми це будемо тільки вітати. Виникає питання ми що хочемо обговорювати на цій зустрічі”, – сказав Путін.

“Якщо йдеться про обговорення проблем Донбасу, то тоді насамперед керівництво України повинно зустрічатися з керівниками республік “ЛНР” і “ДНР”, а вже потім обговорювати ці проблеми з представниками третіх країн, якою в цьому випадку є Росія. Це перше. А по-друге, якщо йдеться про розвиток двосторонніх відносин, то будь ласка, ми приймемо президента України в Москві в будь-який зручний для нього час”, – додав Путін.

За його словами, “саме з цього потрібно починати”, а далі обговорювати з “будь-якою третьою стороною, включаючи Росію”.

Дивитися відео з 7.00 хвилини:

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!