Полин – найбільш гірка трава. Проте можна вживати її замість льодяників! Полин вбuває всю найпростішу інфекцію в організмі…

Полин – найбільш гірка трава. Проте можна вживати її замість льодяників! Полин вбuває всю найпростішу інфекцію в організмі…

Цей найсильніший засіб призводить хворих швидко в порядок.

Полин – найбільш гірка трава. Проте можна вживати її замість льодяників.

Лікування полином вбиває всю гнійну найпростішу інфекцію в організмі, виліковує безсоння, нервові хвороби і відновлює обмін речовин, бореться з ожирінням і зайвою вагою.

Полинова терапія знімає майже всі запальні процеси, особливо при ураженні травного тракту і статевих шляхів.

Полин показано приймати при гінекологічних захворюваннях, простатитах, уретритах, хворобах шкіри, шлунка, кишечника, печінки, підшлункової залози, нирок і т.д.

Рецепт №1.

– 1 ст. ложку сухого полину ошпарити окропом 2 рази, злити через ситечко воду і поставити в красивому блюдечку на найбільш видне в кухні місце .

– Після кожної їди брати буквально кілька травинок на кінчику чайної ложки – і близько години тримати в роті, поки полин не втратить гіркоту. Те ж саме робити на ніч.

Рецепт №2.

Приймати на ніч 1 ч. ложку (без верху) сухого, розтертого на порошок полину, запиваючи потихеньку невеликою кількістю води. Курс 1 місяць, двічі на рік.

Полин надає заспокійливу, спазмолітичну, жовчогінну, сечогінну дію, нормалізує мікрофлору кишечника, має протизапальну і знезаражувальним властивостями.

І апетит помітно зменшується.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!