Олена не стригла своє волосся з 5-ти років. Зараз їй 34, рапунцель розкриває свої секрети…

Олена не стригла своє волосся з 5-ти років. Зараз їй 34, рапунцель розкриває свої секрети…

Кожна дівчинка мріє про красиве, довге волосся. Але не кожній це під силу, воно ламається, кінчики сікуться й нема на то ради. А ось 34-річна одеситка Олена Кравченко з 5 років так і не стригла своє волосся і зараз вона справжня Рапунцель.

Дівчина стала популярною саме через свою довжину волосся, яка досягла вже 1,8 метра. Цю розкішну шевелюру вона відрощувала з 5-ти років, чим дуже тішила свою маму, яка завжди їй говорила, що довга коса – це головна прикраса жінки.

«З раннього віку моя мама прищеплювала мені любов до довгого волосся» , – каже Олена.

Це звичайно, красиво, але що б виростити таке довге волосся воно, як мінімум, повинне бути здорове. Догляд за ними вимагає дуже багато часу. А на звичайне миття голови у дівчини йде близько години, але стригти його вона не збирається, вона вважає що її локони – її багатство.

«Моя любов до мого волосся настільки сильна, що я ні секунди не думала про стрижку. Я не можу уявити себе з коротким волоссям або пофарбованими в інший колір! » , – додала вона.

Олена каже, що секрет здорового волосся дуже простий: вона ніколи не сушить його феном, і дає висихати природним шляхом, не використовує плойки для укладання, щоб не розчісувати волосся мокрим, обов’язково використовує засоби для легкого розчісування, кондиціонери і маски для волосся і різні косметичні масла. Основний її догляд – це професійна косметика.

І головна порада Олени для тих хто хоче відростити таке ж волосся – любити його і себе.

«Щоб мати довге і красиве волосся, потрібно просто хотітийого мати».

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!