Люди хочуть вчинити сам0суд: у селі на Херсонщині розповіли про вбuвцю Марійки Борисової

Люди хочуть вчинити сам0суд: у селі на Херсонщині розповіли про вбuвцю Марійки Борисової

У с. Щасливе Херсонської області, де знайшли вбитою 7-річну Марійку Борисову, ситуація напружена. Люди готові вчинити над вбивцею самосуд.

Про це повідомляє «Сьогодні».

У селі розповіли, що родина вбитої дівчинки іноді зловживала алкоголем.

«Народ готується влаштувати самосуд над вбивцею дівчинки. Про сім’ю Маші відомо, що іноді там зловживали спиртним, але, як розумієте, подробиці життя кожної родини знати не можу», – сказав голова села Щасливе Роман Пустовий.

Мешканці села Щасливе також розповіли, що у вбивстві дитини підозрюють кількох осіб. Це — родичі вбитої та власник будівлі, де знайшли тіло 7-річної Марійки.

«Начебто поліцейська собака привела і до хрещеного дівчинки, і до тієї людини, в сараї якої було виявлено тіло. Поліції належить з’ясувати, хто ж насправді вбивця», — кажуть у селі.

Нагадаємо, у селі Щасливе Херсонської області у четвер, 11 березня, знайшли вбитою 7-річну Марійку Борисову.

Дівчинка зникла 7 березня, її шукали чотири доби, проте знайти живою дитину не вдалось.

Її тіло виявили 11 березня у мішку в старому напівзруйнованому сараї. Водночас волонтери неодноразово прочісували цю територію, а тому є підозри, що тіло дівчинки могли підкинути.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!