Дівчина до останнього була вnевнена в тому, що чекає на другу дитину. Але те, що вона народила в лікарні — прогрuміло на весь світ…

Дівчина до останнього була вnевнена в тому, що чекає на другу дитину. Але те, що вона народила в лікарні — прогрuміло на весь світ…

Лорен Ноулз була у нестямі від радості, коли зрозуміла, що чекає на другу дитину. Вона і її чоловік, Трент, вже дбали про свого первістка, однак пара не збиралася зупинятися і планувала ще дітей. Але через 7 тижнів після того, як тест на вагітність показав позитивний результат, розкрилася вражаюча правда.
7-річна мати двох дітей Лорен Ноулз з Шотландії на своєму досвіді пройшла через те, з чим ніхто ніколи не повинен стикатися. Дізнавшись про свою чергову вагітність, Лорен була приємно збентежена, але через 7 тижнів вона відчула різке погіршення самопочуття.

«Будучи на сьомому тижні вагітності у мене почалася кров0теча, після якої я пройшла додаткові тести», — говорить Лорен в інтерв’ю «The Daily Mail». Її відправили в лікарню на ультразвукове дослідження, і саме тоді їй повідомили жахливі новини.

За словами лікарів, у Лорен була «молярна вагітність», яка виникає, коли в заплідненого яйця є додатковий набір хромосом батька.
Ця проблема може виникнути під час зачаття, коли ембріон не розвивається, але плацентарна тканина росте швидко, формуючи зростаючу масу кісти. Ще гірше було те, що кіста були зл0якісна.

«Пухлина росла в моїй утробі, як дитина», — говорить Лорен. «Мій організм виробляв ті ж самі гормони, тому тести на вагітність завжди були позитивними». Пухлuна продовжувала рости … Насамперед лікарі видалили рак0ве утворення, після чого Лорен довелося пройти хіміотерапію, яка позбавила її волосся. На жаль, пухлuна показала лякаюче швидке зростання.
Одного разу, після сильних і хворобливих переймів, Лорен, нарешті, «народила» раk0ву масу в туалеті.

«Я втратила все своє волосся і через три місяці після початку лікування, «народила» пухлину в лікарняному туалеті. Пухлина була такого ж розміру, як плід в 17 тижнів, тому мені довелося неабияк постаратися, щоб виштовхнути її з себе».

Але як тільки це сталося, Лорен була щаслива: «Я була така рада, коли побачила пухлину в унітазі, оскільки я знала, що на цьому моє випробування нарешті закінчилося».Пухлгна була розміром як груша. І коли вона вийшла, Лорен була щаслива, оскільки знала, що, нарешті, позбулася раkу. Хоча лікарі рекомендували їй не планувати вагітність найближчим часом, Лорен хотіла спробувати ще раз.

Їй сказали почекати щонайменше рік, перш ніж намагатися заваrітніти знову. Лорен прислухалася до лікарів, а через рік заваriтніла своєю дочкою Інді, якій зараз 10 місяців. «Всю вагітність я дуже боялася, що вона знову опиниться молярною», — говорить Лорен. «Тому я не могла насолодитися вагітністю, як цього хотіла». Але коли вона і Трент побачили перше УЗД і серце, яке б’ється, їх щастю не було меж.

Дочка пари народилася на 5 тижнів раніше зазначеного терміну шляхом кесаревого розтину. Їх довгоочікувана дівчинка з’явилася на світ абсолютно здоровою, і сім’я була щаслива, що все закінчилося добре.

Маленька Інді принесла в сім’ю, яка переїхала і тепер живе в Перті, Австралія, багато радості.

Лорен сподівається, що її історія покаже іншим людям, що навіть у найважчих ситуаціях є надія на краще і те, що неможливе все-таки можливо.Лорен дуже сильна жінка, яка змогла пережити цю складну ситуацію і рухатися далі.
Поділіться її історією зі своїми друзями, щоб розповісти про такий рідкісний стан, як «молярна ваrітність» і побажати цій родині щастя в майбутньому!

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!