10.03.2021 року ранок почався з заспокійливих! Все почалося з того що я оновив додаток “Дія” і тут на тобі така сума… я ОХ..В!!! – ветеран АТО (ВІДЕО)

10.03.2021 року ранок почався з заспокійливих! Все почалося з того що я оновив додаток “Дія” і тут на тобі така сума… я ОХ..В!!! – ветеран АТО (ВІДЕО)

Доброго дня шановні.

10.03.2021 року ранок в мене почався з заспокійливих!

Все почалося з того що я оновив додаток «Дія» і тут на тобі така сума до стягнення м’яко кажучи я

ОХУ…..В!!!

Все розпочалося з того що повернувшись з війни я влаштувався на роботу водієм»асенізатора» виконуючи свою роботу я виїхав з одного подвір’я на Борщагівці по вулиці 9- Травня був коро мені з другорядної потрібно було виїхати на головну мене почали пропускати з лівої сторони я почав рух переконавшись що праворуч немає нікого я дав погазах і не встиг закінчити маневр я відчув удар праворуч, і тут понеслася копи протоколи і так далі!

Потім молодому хлопцеві який керував біленьким LEND ROVER, і весь час з кимось розмовляв по телефону і слухав ціні вказівки раптово стало зле😎приїхала швидка і тут почалася вистава.

Далі суд і я не знаючи всіх тонкощів в суді визнав себе винним тим більше моє авто було застраховане, і щоб бистріше повернути собі посвідчення водія. Далі експертиза оцінка пошкоджень і страхова виплатила всю суму пошкоджень яку нарахував експерт а це сума в розмірі 93 тисячі з копійками.

Далі цікавіше.

Особа Шуберт Анна Ігорівна яка навіть не перебувала на той час в автівці подає на мене в суд з відшкодуванням моральної компенсації в сумі 200 тисяч гривень!!!

Почалися довгі судові процеси але мій АДВОКАТ ДОВЕЛА ЩО ДОКУМЕНТИ ЯКІ ПОЗИВАЧ НАДАЛА БУЛИ ПІДРОБЛЕНІ І БАГАТО ІНШИХ ПОМИЛОК!!!!!

І тут суд виносить рішення і мене оправдовують Уууррааа.

Але дуже рано я почав радіти, далі було ще два суди які пройшли без мого з адвокатом відома нас навіть ніхто не попередив де визнали мене виним і присвоїли виплатити потерпілій суму в розмірі 130 тисяч.

Я пішов у виконавчу службу до виконавця Бурлака це його фамілія він навіть не вийшов до мене не вислухав мене і не відповідав на телефонні дзвінки!!!.

І вже вчора зранку в мене був приступ люті і роздумів піти на крайні міри бо виконавча служба поколупалася в себе в носі а може в іншому місці і присвоїла мені сплатити штраф у сумі 764347 тисяч!!!! Якось так.

Допоможіть мені будь ласка поширити і зробити всіх цих осіб відомими ГОТОВИЙ НА ВСЕ НА ІНТЕРВ’Ю В ГАЗЕТАХ В НОВИНАХ І ТАК ДАЛІ ЩОБ ПОКАЗАТИ ЯК НАША ВЛАДА СУДІ І ВСІ ЦІ ПОСІПАКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ ГЕНОЦИДОМ УКРАЇНЦІВ.

ВСІ ДОКАЗИ ВІДЕО, ФОТО, МАТЕРІАЛИ СУДУ З ПІДРОБНИМИ ДОКУМЕНТАМИ МАЮ КОМУ ЦІКАВО ГОТОВИЙ ПОДІЛИТИСЯ. ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ І УВАГУ.

ВІДЕО З МІСЦЯ ДТП

Це відео з його камери.…

А це вже знімав я.
Люди скажіть будь ласка хіба за такі незначні пошкодження які повністю компенсувала страхова можна вимагати такі захмарні суми?

Возможно, это изображение (телефон, екран та текст «6:40 ведкрито сума до сплати 764347.31 грн номер в асвп: 63317701 стягувач: шуберт анна ггорівна постанови + детальнише сума до стягення: 130851,32 грн виконавчий збр: 633177,00 грн сума штрафу: 0,00 грн»)

Міша Дендебера

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!