Минуло півроку з моменту мого розлучення. Познайомилася якось з чоловіком на сайті знайомств. Бажання зустрітися особисто зникло після телефонної розмови…

Минуло півроку з моменту мого розлучення. Познайомилася якось з чоловіком на сайті знайомств. Бажання зустрітися особисто зникло після телефонної розмови…

Минуло півроку з моменту мого розлучення. Я вирішила спробувати познайомитися з новим чоловіком і зареєструвалася на відомому сайті знайомств. В анкеті було сказано, що чоловік займається бізнесом, не одружений і має хобі, пов’язане з читанням іноземної літератури. Наше листування тривало кілька тижнів і, чесно кажучи, за цей невеликий проміжок часу, Олег зумів викликати в мені певну симпатію.

У якийсь момент мій новий знайомий захотів побачитися особисто і запросив мене в ресторан. Будучи людиною обережною, я вирішила пересвідчитися в доброчесності Олега хоча б частково і запропонувала спершу поговорити по телефону. Яким же було моє здивування, коли чоловік намагався всіляко уникнути простої дії, придумуючи різні дивні обставини. Спочатку він сказав, що не може розмовляти по мобільному, оскільки багато працює, потім, що зламався телефон і все в такому дусі.

Така поведінка сильно насторожила мене. Однак мені все таки вдалося вмовити чоловіка на телефонну розмову, після якої, я зрозуміла, що з цією людиною не варто мати справи. Це сталося у вихідний, тому, говорити я могла спокійно.

Я набрала номер, який дав мені Олег і ми почали розмову: – Алло, привіт. – сказала я. – Ти вдома?

– Так. – відповів Олег.

– Зрозуміло чим займаєшся? – запитала я.

– ВідпочиваюОтдихаю. – коротко відповів чоловік.

– Я теж. – сказала я. – Коли побачимося?

– Ага. – раптом відповів Олег ні з того, ні з сього.

– Що «ага»? – запитала я. – Коли ми зустрінемося? Ти ж хочеш побачитися?

– Ага. – знову сказав чоловік.

– Ти якийсь дивний. – сказала я. – До речі, ти бачив фото, які я надіслала? В якій сукні мені краще піти з тобою в ресторан?

– Не знаю. – знову коротко відповів Олег.

– Все зрозуміло.- сказала я. – Гаразд, бувай.

Я поговорила з ним по телефону і передумала йти на побачення. Така поведінка чоловіка нагадувала мені поведінку не зовсім чесної людини. Як правило, люди, які обманюють іншого, відповідають на питання коротко і не видають особливо великої кількості інформації. Так було і у випадку з Олегом. В ході нашої розмови, у мене виникло відчуття, ніби він не один і щось приховує. Я подумала, що Олег у чомусь нечесний зі мною. Далі мої підозри підтвердилися…

Буквально через кілька годин після моєї розмови з Олегом, моя подруга надіслала мені посилання на сторінку чоловіка, який був підписаний зовсім іншим ім’ям, однак, фотографії в профілі були фотографіями того самого Олега. Крім цього, цей чоловік виявився одружений і у нього було двоє дітей. Мені відразу стали зрозумілі наміри мого знайомого.

Людина просто-напросто хоче закрутити роман в таємниці від своєї дружини. Цікаво, що саме манера розмови видала чоловіка, з яким не варто мати справи. У деяких ситуаціях варто звертати увагу на такі, здавалося б, дрібниці.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!