Чергова провокація! Лукашенко перейшов межу: прямо на кордоні. Узурпатор знову за своє – чого чекати?

Чергова провокація! Лукашенко перейшов межу: прямо на кордоні. Узурпатор знову за своє – чого чекати?

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко каже, що розташував уздовж кордону за спиною у прикордонників десять підрозділів, щоби західні країни “не влізли”.

“Тут нам доведеться реагувати. Тому що ми не можемо допустити, щоб нас взагалі поляки оточили. Це небезпечний варіант. І я колись сказав: ще українці нас попросять із росіянами, щоб ми їм допомогли зберегти цілісність. Щоб не відчепили.

Ми це бачимо. Тому мені доводиться і на Заході тримати збройні сили напоготові, і на півдні. Десять підрозділів розташував уздовж кордону за спиною у прикордонників, щоби не влізли до Білорусі. А такі думки були.

Вчора мені ставили це питання, а як, що й інше, ви зайдете до України – ваша армія? Я говорю: ми не збираємося нікуди заходити, доки ви не перейшли червону лінію. Як тільки ви перейдете наш кордон або націлюватимете на Мозирський нафтопереробний завод (у них така шалена думка була), ми миттєво відповімо”, – повідомив Лукашенко.

Нагадаємо, Лукашенко заявив про створення оперативного командування для військ на кордоні з Україною, про купівлю російських С-400 та “Іскандерів” і про створення “народного ополчення”.

10 червня Лукашенко припустив, що білоруським військам, можливо, доведеться воювати за Західну Україну, щоб її “не відтягнув Захід”. На думку Лукашенка, Білорусь – це “об’єкт тиску” для Заходу, зокрема з геополітичних причин.

“Вони (Захід) досі не відійшли від мети вирівняти фронт, щоб він проходив: Смоленськ-Псков, Смоленськ-Брянськ-Курськ і туди до Ростова. Їм треба вирівняти фронт. А ми, тисячу майже кілометрів, цей балкон, його треба зрізати”, – припускає він.

Лукашенко додав, що Захід перед цим не зупиниться.

“Зайдуть вони з України Західної чи ще звідкись. Ще, може, за Західну Україну доведеться воювати, щоби не відчепили. Тому що це для нас смерті подібне, не лише для українців. Страшні процеси відбуваються навколо”, – додав самопроголошений президент.

Також напередодні Лукашенко закликав білоруських чиновників зробити висновки з після виборчих протестів 2020 року і не допустити повторення українського сценарію. За словами Лукашенка, через потурання влади виникли “ось такі маленькі острівці в суспільстві, які абсорбували до себе все, проти чого ми (влада Білорусі – ред.) мали боротися – і отримали (протести після сфальсифікованих виборів президента – ред.)”

 

“Благо зараз процес пішов жорстко. Я хотів би, щоб влада розуміла, що суспільство має бути зачищене від цих негідників”, – підсумував Лукашенко.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!